Seznam členů

Jméno  Příjmení  Obec  Znalecký obor 
1 Albert BRADÁČ BRNO ekonomika, stavebnictví, ekonomika, doprava, geodézie, kartografie
2 Miroslav KLEDUS BRNO
3 Helena LOPOUROVÁ LETOVICE ekonomika
4 Jiří TRÁVNÍČEK BRNO ekonomika, strojírenství
5 Zdeněk MAŇÁK UHERSKÝ BROD ekonomika, stavebnictví
6 Zbyněk SADIL PRAHA 10 ekonomika, stavebnictví
7 Karel ABRAHAM BRNO
8 Miroslav ADÁMEK PRAHA - východ ekonomika, strojírenství
9 Zdeněk AMBROŽ VELKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika
10 Milan BELÁČEK PRAHA 3 - Vinohrady ekonomika, stavebnictví
11 Miroslav BEŠÍK BRUNTÁL ekonomika, ekonomika
12 Jiří BREJCHA PRAHA 9 ekonomika, stavebnictví, ekonomika
13 Pavel BROUSIL PRAHA 1 ekonomika, stavebnictví
14 Miloslav BUCHTA KUŘIM ekonomika, stavebnictví
15 Josef BURSA JABLONEC NAD NISOU ekonomika, strojírenství, doprava
16 František CÍSAŘ VŘESINA u Hlučína ekonomika, stavebnictví
17 Jaroslav KORDÍK PLZEŇ ekonomika
18 Petr ČECH BRNO ekonomika, stavebnictví
19 Vratislav ČECH ŘÍČANY ekonomika
20 Vratislav DOČKALÍK PŘEROV ekonomika
21 Jan DOLEŽAL PRAHA 4 - Krč ekonomika, stavebnictví
22 Zdeněk DOUBEK ZNOJMO ekonomika, stavebnictví, projektování
23 Rostislav DROCHYTKA BRNO ekonomika, stavebnictví
24 Josef DVOŘÁK OLOMOUC ekonomika, stavebnictví, ekonomika
25 Zdeněk FRANTA PRAHA 3 ekonomika, strojírenství
26 Jaroslav HÁBA BRNO ekonomika, stavebnictví, ekonomika
27 Ladislav HOJSÁK POHOŘELICE ekonomika, stavebnictví
28 Jan HOLÍK ŽIDLOCHOVICE ekonomika, stavebnictví
29 Vladimír HORÁK UHERSKÉ HRADIŠTĚ ekonomika
30 Miroslav HRAD BRNO
31 Vladimír HUŠÁK ČESKÁ TŘEBOVÁ ekonomika
32 Oldřich JANDA BRNO strojírenství
33 Rudolf JUNGER LITOMYŠL ekonomika, stavebnictví
34 David KAFTAN PRAHA 4 - Modřany ekonomika, stavebnictví
35 Rudolf KLIKA BRNO ekonomika
36 Ivan KLVAČ PŘEROV ekonomika, ekonomika, strojírenství
37 Vladimír KNAP PUSTIMĚŘ 133 ekonomika, stavebnictví
38 Miroslav KOLÁŘ ŘÍČANY U PRAHY ekonomika, strojírenství
39 Zdeněk KOLÍBAL BRNO doprava
40 Petr KONDYSEK PRAHA 9 ekonomika, stavebnictví
41 Jan KONTA PRAHA 10 ekonomika, stavebnictví
42 Zdeněk KORTA PRAHA 4 - Chodov ekonomika, stavebnictví, projektování
43 Miroslav KOVALČÍK BRNO ekonomika
44 Vladimír LANGHAMER LANŠKROUN ekonomika
45 Vladimír LEDERER BRNO ekonomika, stavebnictví
46 Stanislav LEINVEBER NECHANICE ekonomika
47 Ivo LEXA TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
48 Štefan LUČAN DOMAŽELICE 5
49 Miroslav MAŇAS VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika
50 Jiří MERTA PARDUBICE ekonomika, stavebnictví
51 Zdeněk MUNK VŘESINA 689 ekonomika, doprava
52 Antonín PAKOSTA LITOMYŠL ekonomika
53 Eduard PROCHÁZKA ZNOJMO ekonomika, strojírenství, doprava, ekonomika
54 Zdeňka PROCHÁZKOVÁ ZNOJMO ekonomika
55 Miroslav REICHSTÄTER LELEKOVICE 427 ekonomika
56 Jan RICHTER VRBNO POD PRADĚDEM ekonomika
57 Petr ŘEPA KOLÍN ekonomika, stavebnictví
58 František ŘEZNÍČEK TRUTNOV ekonomika, stavebnictví
59 Jaroslav SEDLÁK BRNO ekonomika
60 Jaroslav SEDLÁK OLOMUČANY 300 ekonomika, stavebnictví, ekonomika
61 Magda SMEJKALOVÁ PRAHA 8 ekonomika, stavebnictví
62 Jan ŠIMONÍK TRAPLICE 420 ekonomika
63 Jan ŠLOSÁREK JIHLAVA ekonomika, doprava
64 Lubomír ŠMÍDA MAJETÍN ekonomika
65 Zdeněk ŠUBRT KUTNÁ HORA ekonomika, strojírenství
66 Jiří TAJOVSKÝ BOSKOVICE ekonomika
67 Ladislav TOULA VLAŠIM ekonomika, ekonomika, strojírenství
68 Jan UHLÍŘ PŘEDMĚŘICE N/JIZEROU ekonomika, ekonomika, ekonomika
69 Aleš VÉMOLA BRNO ekonomika, strojírenství, doprava
70 Petr VLK BŘEZNÍK 276 ekonomika, strojírenství, doprava
71 Petr VOLTNER OLOMOUC ekonomika, doprava
72 Zdeněk VRBA UHERSKÉ HRADIŠTĚ ekonomika
73 Zdeněk VYSKOČIL LUŽICE ekonomika
74 Antonín ZATLOUKAL ZLÍN - Malenovice ekonomika, strojírenství, doprava, gumárenství
75 Jiří PRCHAL PŘEROV - Kozlovice ekonomika, strojírenství
76 Jan ŠTĚPÁNEK OLOMOUC 9 ekonomika
77 Radko PÖSCHL PRAHA 5 ekonomika, stavebnictví
78 Leopold CHODURA PRAHA 10 ekonomika, strojírenství, doprava
79 Jaroslav NOVOTNÝ OSTOPOVICE stavebnictví, stavebnictví
80 Stanislav KOTAS BYSTŘICE POD HOSTÝNEM ekonomika
81 Karel DOUBRAVSKÝ BUŠÍN 30 ekonomika, strojírenství, doprava
82 Zdeněk HAVRÁNEK BYSTŘICE POD HOSTÝNEM ekonomika
83 Radoslav ŽOUR LUKOV U ZLÍNA ekonomika, stavebnictví
84 Bořivoj GRODA BRNO ekonomika, strojírenství
85 Miloš HRABA LIBEREC 12 ekonomika
86 Arnošt RUNČÍK LIBEREC 14 ekonomika, strojírenství
87 Vlastimil NÁROŽNÝ VELKÉ OPATOVICE ekonomika, stavebnictví
88 Milan HOLIČ BRNO ekonomika, stavebnictví
89 Ludmila ROZBOŘILOVÁ TIŠNOV ekonomika
90 Petr CVEJN VSETÍN ekonomika
91 Lubor BURKA BRNO ekonomika, stavebnictví
92 Jan STRMISKA BRNO ekonomika, strojírenství
93 Miroslav MUNCLINGER HUSTOPEČE ekonomika
94 Oldřich KLAPAL VELKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika, stavebnictví
95 Josef BRADÁČ VELKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika, stavebnictví, ekonomika
96 Vladimír LEEB BRANDÝS NAD LABEM ekonomika, stavebnictví
97 Zdeněk NOSEK LIBEREC ekonomika, stavebnictví
98 Vlastimil BIEN HORNÍ BRANNÁ 183 ekonomika
99 Bořivoj HLOŽEK OTNICE ekonomika, stavebnictví
100 Vladimír FEJFAR PŘEDMĚŘICE NAD LABEM ekonomika, stavebnictví
101 Ladislav MANDÁK LIPNÍK NAD BEČVOU ekonomika, strojírenství, doprava
102 Josef NOVÁK BRNO ekonomika
103 Ivan RUT ÚVALY ekonomika, stavebnictví
104 František MÁTL BRNO ekonomika, elektrotechnika
105 Libor ELEFANT BRNO ekonomika, stavebnictví
106 František ČEJKA CHOCEŇ
107 Hana DIVIŠOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
108 Šárka ŠVANCAROVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví, ekonomika
109 Pavel TYDLAČKA VSETÍN ekonomika
110 Jitka ČERNOUŠKOVÁ LUKOV ekonomika, stavebnictví
111 Jiří MRKVÁNEK ZLÍN ekonomika, ekonomika
112 Alena ŠEBESTÍKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
113 Soběslav VALACH BRNO ekonomika, stavebnictví
114 Miloslav BEČIČKA LIBEREC 7 ekonomika, stavebnictví
115 Pavel STARÝ ZLÍN - Malenovice ekonomika, stavebnictví
116 Radomír PIKOLA SILŮVKY, p. Prštice ekonomika
117 Slavomír ČERNÝ ZDOUNKY ekonomika, stavebnictví
118 Pavel POLÁK HAVÍŘOV - MĚSTO ekonomika
119 Zdeněk HELEŠIC MORAVSKÁ NOVÁ VES ekonomika, stavebnictví
120 Eliška KROŠLÁKOVÁ VACENOVICE 685 ekonomika, stavebnictví
121 Robert KLEDUS BRNO ekonomika, doprava, strojírenství
122 Jiří CHOCHOLÁČ BRNO - Ivanovice ekonomika
123 Ivana RERKOVÁ BŘECLAV 2 ekonomika
124 Jana MACHKOVÁ PARDUBICE ekonomika, stavebnictví
125 Pavel TEPLÝ HOLICE ekonomika, stavebnictví, ekonomika, ekonomika
126 Bronislav BUBÍLEK HODONÍN ekonomika, stavebnictví
127 Quido KLEČKA ŠUMPERK ekonomika, stavebnictví, stavebnictví
128 Tomáš VOBORNÍK TRUTNOV ekonomika, stavebnictví
129 Zbyněk RERKO BŘECLAV 2
130 Dan HOS PŘEROV ekonomika
131 Milan MACHOVEC KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví, ekonomika
132 Jiří STREJČEK PARDUBICE ekonomika
133 Jiří KALICH HUSTOPEČE NAD BEČVOU ekonomika, stavebnictví
134 Ivana ČERNÁ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ekonomika, stavebnictví
135 František KOCOUREK PROSTĚJOV ekonomika
136 Karel MOHELNÍK SVITAVY ekonomika, stavebnictví
137 Pavel JOSEFÍK UHERSKÝ BROD ekonomika
138 Jiří LODR DALOVICE ekonomika, stavebnictví
139 Jaroslav MLČOCH FRYŠTÁK ekonomika, stavebnictví
140 Vladimír TESAŘ BRNO ekonomika, stavebnictví
141 Petr GREGORČÍK ZLÍN ekonomika, stavebnictví
142 Miroslav HRBÁČ VŘESINA ekonomika, stavebnictví
143 Pavel KONVALINKA SNĚŽNÉ NA MORAVĚ ekonomika
144 Pavel HOŘEJŠÍ PELHŘIMOV ekonomika, stavebnictví
145 Jiří FORMÁNEK ČESKÝ BROD ekonomika, ekonomika
146 Aleš KRATOCHVÍL BRNO ekonomika, stavebnictví
147 Miroslav VOZÁR UHERSKÝ BROD ekonomika, stavebnictví
148 Milan HORŇÁČEK LUŽICE ekonomika
149 Josef CUPAL BRNO ekonomika, stavebnictví
150 Jiří ŠTRANEK TEPLICE ekonomika, strojírenství, doprava
151 Miloš MÁLEK ČASTOLOVICE ekonomika, strojíresntví, doprava
152 Josef SVATOŠ TÁBOR ekonomika
153 Jiří VAŇOUREK OSTROV stavebnictví
154 Ilona MACHÁČOVÁ VSETÍN ekonomika, stavebnictví
155 Jan KUBELKA ČESKÁ LÍPA ekonomika, strojírenství, doprava
156 Miloslav KALOUS HRADEC KRÁLOVÉ ekonomika, stavebnictví, ekonomika
157 Ctibor HOŠEK PŘEROV ekonomika
158 Zdeněk BAČKOVSKÝ PRAHA 3 ekonomika, strojírenství, doprava
159 Miloslav SCHNEIDER OLOMOUC ekonomika, stavebnictví
160 Miloslav MUŽÍK OSTRAVA - Poruba ekonomika, elektrotechnika
161 Drahoslav PROKEŠ OBRUBY 21 ekonomika
162 Miroslav ŘEŽÁB ČESKÉ BUDĚJOVICE ekonomika, stavebnictví, projektování
163 Petr ROSOL PRAHA 9 ekonomika, strojírenství
164 Josef ŤOUPALÍK KVĚTNICE 2 ekonomika, strojírenství, doprava
165 Josef KAVAN BRNO ekonomika
166 Jiří VONDÁL BOSKOVICE ekonomika, strojírenství
167 Jiří ZELENKA ČESKÁ LÍPA ekonomika
168 Milan KOLOVRAT HRADEC NAD MORAVICÍ ekonomika
169 Petra JECHOVÁ PRAHA 6 ekonomika
170 Petr IVANČIC OSTRAVA - Poruba ekonomika, stavebnictví, projektování
171 Štěpán POHL TUŘICE - SOBĚTUCHY ekonomika
172 Hanuš HRABÁNEK MLADÁ BOLESLAV strojírenství, ekonomika, doprava
173 Matylda DUFKOVÁ ZLÍN ekonomika, stavebnictví
174 Václav SANKOT PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
175 Jindřich RAIS PLZEŇ ekonomika, stavebnictví, ekonomika
176 Jiří KOKOŠKA PRAHA 9 ekonomika, stavebnictví, projektování
177 Jan ŠMUCLER KARLOVY VARY ekonomika, strojírenství, doprava
178 Jiřina BÖHMOVÁ PRAHA 10 ekonomika, stavebnictví
179 Jiří CHYBA BRNO ekonomika
180 Michal HERČÍK PRAHA 3 - Žižkov ekonomika
181 Kamil KOLARČÍK BOHUMÍN III - Skřečoň ekonomika, ekonomika, strojírenství
182 Zdeněk KOLOVRAT HRADEC NAD MORAVICÍ ekonomika, projektování
183 Jana VERBICHOVÁ KRHOVÁ ekonomika
184 Karel BÁŤA HAVLÍČKŮV BROD ekonomika, stavebnictví, ekonomika
185 Miroslav JANEČKA OSTRAVA - Poruba ekonomika, strojírenství, doprava
186 Aleš MIKLÍK BLANSKO ekonomika
187 Vladimír KODYTEK VAMBERK ekonomika, strojírenství
188 Jiří MIČKA OSTRAVA - Poruba ekonomika
189 Miloslav SMĚLÍK KUNOVICE ekonomika, strojírenství, doprava
190 Václav HODINKA ZAHRÁDKY U ČESKÉ LÍPY 10 ekonomika
191 Miroslav TOLÁŠ HRANICE 1 - ÚSTÍ 144 ekonomika, stavebnictví
192 Jaroslav VESELÝ ZNOJMO ekonomika, stavebnictví
193 Stanislav PEŠA JESENÍK ekonomika
194 Alois VIDLÁŘ OLOMOUC ekonomika
195 Josef PETRUŠKA VILÉMOV 143 ekonomika, stavebnictví
196 Miroslav SMĚŠNÝ TRAPLICE 325 ekonomika
197 Eva LIŠKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
198 Martin RŮŽIČKA PRAHA 9 ekonomika, stavebnictví
199 Stanislav SEDLÁČEK PŘEROV ekonomika
200 Zora JAROLÍMOVÁ BRNO ekonomika
201 Alena RÁČKOVÁ BRNO ekonomika
202 Karel BÁREK VYŠKOV ekonomika, stavebnictví, projektování
203 Jiří VALA BRNO ekonomika, stavebnictví
204 Josef NEKVAPIL BRNO ekonomika
205 František BAČKOVSKÝ TEPLICE ekonomika
206 Milan KOUBA PRAHA 5 ekonomika
207 Libor FOJTÍK VALAŠSKÉ KLOBOUKY ekonomika, strojírenství, doprava
208 Věra JETMAROVÁ PRAHA 8 - Libeň ekonomika, stavebnictví, ekonomika
209 Tomáš HUDEC BRNO ekonomika, stavebnictví
210 Lubomír WEIGEL BRNO ekonomika, stavebnictví
211 Jaroslav DRBAL PUSTIMĚŘ ekonomika
212 Zdeněk JELÍNEK BRNO ekonomika, kybernetika
213 Petr PAVLATA ZÁSADA 52 ekonomika, stavebnictví
214 Pavel KLUZÁK PRAHA 10 ekonomika, stavebnictví
215 Jan JURÁŇ OLOMOUC ekonomika, strojírenství, ekonomika, ekonomika, ekonomika
216 Josef ČERMÁK ŠLAPANICE ekonomika, strojírenství
217 Naděžda MARKOVÁ TŘEBÍČ ekonomika
218 Renáta URBÁŠKOVÁ UNIČOV ekonomika, stavebnictví
219 Václav PELC PRAHA 415 ekonomika, ekonomika
220 Bedřich HRABÁNEK PRAHA 4 - Háje ekonomika, strojírenství
221 Josef JÍROVEC AUTOKONZULT HRADEC KRÁLOVÉ ekonomika, strojírenství, doprava
222 Miroslav ŠIROKÝ BRNO ekonomika, stavebnictví
223 Vítězslav HLAVÁČEK DOLNÍ NĚMČÍ ekonomika, stavebnictví
224 Eva THÁMOVÁ OSTROV ekonomika
225 Pavel BRIATKA PARDUBICE ekonomika, stavebnictví, ekonomika
226 Zbyněk LUBOVSKÝ STRÁŽ POD RALSKEM ekonomika, elektrotechnika, bezpečnost práce
227 Eva SMRŽOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
228 Pavel TATRAN FRÝDEK - MÍSTEK ekonomika, stavebnictví
229 Irena PAVLÍKOVÁ BRNO
230 Pavel JUŘÍČEK BRUNTÁL ekonomika
231 Jiří SVOBODA BRNO ekonomika, stavebnictví
232 Josef STRAKA ZÁBŘEH ekonomika, ekonomika
233 Ladislav ČECH OLOMOUC ekonomika, stavebnictví, ekonomika
234 Michaela RŮŽIČKOVÁ NOVÝ MALÍN 665 ekonomika
235 Leoš NOVOTNÝ KLIMKOVICE ekonomika, stavebnictví
236 Marek GADAS HRANICE ekonomika, stavebnictví
237 Petr KRYŠPÍN PRAHA 4 ekonomika
238 Milada PTÁČKOVÁ MODŘICE ekonomika, kybernetika
239 Radka TOMANOVÁ RATÍŠKOVICE ekonomika, stavebnictví
240 Marcel GRYGAR DOBROSLAVICE ekonomika
241 Petr KROUPAR STRÁŽOV 300 ekonomika, strojírenství, doprava
242 Dan VRBKA OMICE
243 Martin VEHOVSKÝ SUDICE ekonomika
244 Miroslav ADÁMEK HLINSKO ekonomika, strojírenství
245 Ivo NOVÁK TIŠNOV ekonomika, stavebnictví
246 Stanislav TURKE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU ekonomika, ekonomika
247 Radomír BRUNCLÍK VYŠKOV ekonomika
248 Lubomír FORAL BRNO ekonomika, strojírenství
249 Jiří GREGORA MLADÁ BOLESLAV ekonomika, strojírenství, doprava
250 Emil PELA VRBNO POD PRADĚDEM ekonomika, ekonomika
251 Milan BÁLEK ZNOJMO
252 Vladimír ŠEBELA BŘECLAV ekonomika, ochrana přírody, zemědělství
253 Martin DOLEŽEL PŘEROV ekonomika
254 Stanislava EHRENBERGEROVÁ CHRUDIM 1. stavebnictví, ekonomika, ekonomika
255 Václav RANSDORF OTROKOVICE ekonomika, kybernetika, elektronika, elektrotechnika
256 Martina HERZÁNOVÁ OLOMOUC ekonomika
257 Jarmila FIGUROVÁ OSTRAVA - Bělský Les ekonomika, ekonomika
258 Vlastimil FILOUŠ RÁJEC - JESTŘEBÍ ekonomika, stavebnictví
259 Zdeněk VAŠÍČEK HRANICE ekonomika, stavebnictví
260 Jan DOSTÁL OLOMOUC ekonomika, stavebnictví
261 Evžen JAHODA BRNO ekonomika, stavebnictví
262 Dalibor OBOŘIL BRNO ekonomika, stavebnictví, projektování
263 Jaromír TESAŘ ÚVALY
264 Tomáš CHALUPA MORAVANY U BRNA ekonomika, stavebnictví
265 Pavel TŮMA PRAHA 4 doprava, ekonomika
266 Miloslava BARTUŠKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
267 Stanislav ZOUHAR DOLANY 543 ekonomika
268 Tomáš VOLEK BRNO ekonomika, stavebnictví
269 Jiří SEDLÁK HODONÍN ekonomika, stavebnictví
270 Miloslav ŘEHÁK RUMBURK 3 doprava, strojírenství, ekonomika, ekonomika
271 Vladimír ŠINDELÁŘ ŠVÁBENICE 343 ekonomika
272 Jan JINDŘICH DĚČÍN 6 stavebnictví
273 Peter JURÍK SMRŽICE ekonomika, doprava, strojírenství
274 Milan JELÍNEK MORAVSKÝ KRUMLOV ekonomika
275 Tomáš JANAS BRNO ekonomika, stavebnictví
276 Aleš BAŠTINEC OLOMOUC ekonomika, stavebnictví
277 Zdeněk NOVÁK JABLONEC NAD NISOU ekonomika
278 Petra HRALOVÁ FRÝDEK - MÍSTEK ekonomika
279 Tomáš KOČÍ ROKYCANY ekonomika, ekonomika, ekonomika
280 Květa SCHWARZOVÁ BRUNTÁL ekonomika
281 František SYSEL VELKÉ MEZIŘÍČÍ
282 Jan HOŠEK STRAKONICE I ekonomika, stavebnictví
283 Helena KOCÁBOVÁ MORAVSKÝ KRUMLOV ekonomika, stavebnictví
284 František DOČKAL TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
285 Jaroslav BENDA VELKÉ PAVLOVICE ekonomika, stavebnictví
286 Radoslava PIKULOVÁ PRŠTICE ekonomika, stavebnictví
287 Marie VAVERKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
288 Miloslav LUŽNÝ PROSTĚJOV ekonomika
289 Petr URUBEK DUBŇANY ekonomika
290 Petr ČECH VESELÍ NAD MORAVOU ekonomika
291 Jiří ŠŤASTNÝ TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
292 Jiří PEVNÝ BOSKOVICE ekonomika
293 Jaroslav VODIČKA VELKÁ BÍTĚŠ ekonomika, stavebnictví
294 Jaroslav BEJŠOVEC BRNO ekonomika
295 Jindřich KUDR RATÍŠKOVICE ekonomika
296 Zdeněk DOUBEK, ml. ZNOJMO ekonomika, stavebnictví
297 Ivo KOZUMPLÍK VRACOV ekonomika, stavebnictví
298 Ivo LIŠKUTÍN BRNO doprava, ekonomika, stavebnictví
299 František VOŘÍŠEK ZNOJMO ekonomika
300 Jiří KUDLA LELEKOVICE 88 ekonomika, stavebnictví
301 Pavel BÍLÝ BRNO ekonomika, stavebnictví
302 Josef VÝMOLA NIVNICE 564 ekonomika
303 František CHVÁTAL MORAVSKÉ BUDĚJOVICE ekonomika
304 František HLŮŠEK UHERSKÉ HRADIŠTĚ ekonomika, ekonomika
305 Petr ČADA ZNOJMO ekonomika
306 Jaromír ONDRUŠÁK HOLEŠOV ekonomika
307 Anna TEPLÁ HUSTOPEČE ekonomika, stavebnictví
308 Petr LAŠTOVIČKA KYJOV ekonomika
309 Milan HINDRICH PROSTĚJOV ekonomika, stavebnictví
310 František STRAVA BLUČINA ekonomika, stavebnictví
311 Eva VÁHALOVÁ BRNO ekonomika
312 Ladislav COUFAL SLAVKOV U BRNA ekonomika
313 Jan FIKRLE TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
314 Jan KROUPA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU ekonomika
315 Dagmar ŠŤASTNÁ BRNO ekonomika
316 Ivan BAUR BRNO ekonomika, stavebnictví, dřevo
317 Josef PETR TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
318 Martina DLABAJOVÁ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE ekonomika, stavebnictví
319 Oto DOMANIŽA ZNOJMO ekonomika, stavebnictví
320 Ludvík ŠOJDR KROMĚŘÍŽ ekonomika, ekonomika, ekonomika
321 Vladimíra SMETANOVÁ KROMĚŘÍŽ ekonomika, stavebnictví
322 Pavel PŘIKRYL BŘECLAV ekonomika
323 Jaroslav KONEČNÝ VESELÍ NAD MORAVOU ekonomika, stavebnictví
324 Jiří KUBÍN BRNO ekonomika
325 Jan HUDEC SLAVKOV U BRNA ekonomika
326 Tomáš DOSTÁL TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
327 Pavel STRŽÍNEK ZLÍN ekonomika, stavebnictví
328 Ivona KUŘÁTKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
329 René VAICENBACHER BŘECLAV ekonomika
330 Rudolf HELA BRNO ekonomika, stavebnictví
331 Ladislav FRGAL KROMĚŘÍŽ ekonomika
332 Hana KUBÁČKOVÁ KROMĚŘÍŽ ekonomika, stavebnictví
333 Zdeněk HAVELKA TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
334 Andrej ILČÁK ŽABČICE ekonomika, stavebnictví
335 Jiří MUSIL MORAVSKÉ BUDĚJOVICE ekonomika, stavebnictví
336 Antonín RYBNIKÁŘ CHROPYNĚ ekonomika
337 Emanuel MAREK MIKULČICE ekonomika
338 Miroslav PETERKA VÍR ekonomika, stavebnictví
339 Miroslav KOPECKÝ ROHATEC ekonomika
340 Mária MARTINKOVÁ RÁJEČKO ekonomika
341 Jaroslav ŠTEFAN BRNO ekonomika, stavebnictví
342 Vladislav BĚHUNEK LUHAČOVICE ekonomika
343 Jan BENEŠÍK STRÁNÍ ekonomika, stavebnictví
344 Stanislav ŠTENCL OLŠANY U PROSTĚJOVA 361 ekonomika
345 Petr DOSTÁL VELKÉ OPATOVICE ekonomika, stavebnictví
346 Antonín KOLÁŘ BRNO ekonomika
347 Jaroslav ŠPONER HUSTOPEČE ekonomika, stavebnictví
348 Karel NEKUŽA BRNO ekonomika, stavebnictví
349 Šárka HAUSEROVÁ VRACOV ekonomika
350 Jaroslav KRÁTKÝ JIHLAVA ekonomika, stavebnictví
351 Roman KÄSTNER ZNOJMO ekonomika, stavebnictví
352 Petr GABRIEL ZNOJMO ekonomika
353 Ludmila TOMAŠTÍKOVÁ BRNO ekonomika, stavebnictví
354 Zdeněk VEŠKRNA VLADISLAV 254 ekonomika
355 Lubomír KOSTKA ZLÍN - Malenovice ekonomika, stavebnictví
356 Věra BRAVENCOVÁ ČEJČ ekonomika
357 Jitka KOLUCHOVÁ HODONÍN ekonomika, stavebnictví
358 Martin ŽIŽLAVSKÝ NAPAJEDLA ekonomika, stavebnictví
359 Josef DOFEK VRANOVICE ekonomika
360 Pavel ŽŮREK KYJOV ekonomika
361 Lubomír KREJČÍ TŘEBÍČ ekonomika
362 Zdeněk HODBOĎ KONICE ekonomika
363 Vladimír MALÁSEK BRNO ekonomika
364 Jiří KOLIBA HODONÍN ekonomika, ekonomika
365 Libor ŠRÁMEK ŽIDLOCHOVICE ekonomika
366 Michal KULIČ KVĚTNICE ekonomika
367 Miloš PELANT SUCHOHRDLY ekonomika
368 Jan TESAŘ TŘEBÍČ ekonomika, zemědělství
369 Jaroslav ŠERÝ BRNO ekonomika, stavebnictví
370 Jiří FRANC VRCOV 16
371 František CHROMČÁK ZLÍN ekonomika, stavebnictví
372 Petr ŽALMAN PRAHA 4 ekonomika
373 Jana CIHLÁŘOVÁ HORAŽĎOVICE ekonomika
374 Petr VAŠÍČEK TŘEBÍČ ekonomika, stavebnictví
375 František HANZLÍK HOLÝŠOV ekonomika
376 Hana BRŰCKNEROVÁ BRNO ekonomika
377 Monika HOLEČKOVÁ OLOMOUC - Holice ekonomika, stavebniství, ekonomika
378 Petr ŽAMBOCH HOŠŤÁLKOVÁ 518
379 František VEČEŘA BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM ekonomika, stavebnictví
380 Jiří DUSÍK PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
381 Ladislav KOPRUŠČÁK CHEB ekonomika
382 Karel LOUČKA KROMĚŘÍŽ ekonomika
383 Josef JEŽEK DOMAŽLICE ekonomika
384 Alena LEHEČKOVÁ SOKOLOV ekonomika
385 Ladislav KUPKA SOKOLOV ekonomika, stavebnictví, projektování
386 Václava RABASOVÁ CHODOV ekonomika
387 Jaroslav FOJTŮ BYSTŘICE POD HOSTÝNEM ekonomika, stavebnictví
388 Romana TRNKOVÁ KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví
389 Jaroslav SOUKUP PLZEŇ ekonomika
390 Zdeňka KROCOVÁ DOMAŽLICE ekonomika
391 Jaroslav PÁV SOKOLOV ekonomika
392 Antonín KRÁL KROMĚŘÍŽ
393 Miroslav HOŘAN STOD ekonomika
394 Jiří RAJCHELT KOZOLUPY ekonomika
395 Eva HOLÁ PLZEŇ ekonomika
396 Adolf KŘÍŽEK PLZEŇ bezpečnost práce, ekonomika, stavebnictví
397 Milena PIKSOVÁ BŘASY 1 ekonomika
398 Jaroslava NOVÁ PLZEŇ ekonomika
399 Jiřina SVOBODOVÁ KDYNĚ ekonomika, projektování
400 Tomáš GARLÍK STARÝ PLZENEC ekonomika
401 Zdeňka HOŘÁNKOVÁ VEJPRNICE ekonomika
402 Josef CHOC KLATOVY II ekonomika, stavebnictví
403 Jan KRČMA HORŠOVSKÝ TÝN ekonomika
404 Jiří MIKULA PLZEŇ ekonomika, ekonomika
405 Karel KLIMENT PLZEŇ ekonomika
406 Ladislav KOLAŘÍK NEZDENICE ekonomika
407 Marie TRSKOVÁ SOKOLOV ekonomika, stavebnictví
408 Zdeněk KUBINČAN CHEB ekonomika, stavebnictví, ekonomika
409 Vladimír ŠTUDLAR FRANTIŠKOVY LÁZNĚ ekonomika, stavebnictví, projektování
410 Jindřich HRACH KARLOVY VARY ekonomika
411 Milan BLÁHA STARÝ PLZENEC ekonomika
412 Vlastimil SÝKORA MIROŠOV ekonomika
413 Jan REGAL DOMAŽLICE ekonomika, stavebnictví
414 Lea ŠPELINOVÁ ROKYCANY - Plzeňské Předměstí ekonomika
415 Miroslav STUCHLÍK ROKYCANY ekonomika
416 Josef VACÍK PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
417 Milan VODIČKA PLZEŇ ekonomika
418 Ladislava STACHOVÁ PLZEŇ ekonomika
419 Libuše ČERMÁKOVÁ ŠTĚNOVICE ekonomika, stavebnictví
420 Miroslav HEJZLAR NEJDEK ekonomika
421 Václav KŘEN PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
422 Zdeněk STADLBAUER PLZEŇ ekonomika
423 Ladislav ŘÍHA NÝŘANY ekonomika
424 Pavel RADA STARÝ PLZENEC ekonomika
425 Karel KUGLER HRÁDEK ekonomika, stavebnictví
426 František CHMELÍK ŠVIHOV ekonomika, stavebnictví, ekonomika
427 Hana VORLOVÁ KRALOVICE ekonomika
428 Jan MORAVEC KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví
429 Josef FIALA KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví
430 Jiří MAREK PLZEŇ
431 Václav NOVÝ KLATOVY ekonomika, stavebnictví
432 Václav POUR KYŠICE
433 Ladislav LENSKÝ HORAŽĎOVICE ekonomika, stavebnictví
434 Karel HRABÁK PLZEŇ
435 Renáta HAVÍŘOVÁ PLZEŇ ekonomika
436 Zbyněk SOVA STŘÍBRO ekonomika
437 Josef RAUS KLATOVY
438 Vladimír NOVÁČEK PLZEŇ ekonomika
439 Pavel TOMÁŠEK SUŠICE ekonomika
440 Stanislav FOŘT PLZEŇ ekonomika, stavebnictví
441 Josef NOVÁČEK PLZEŇ ekonomika
442 Václav HRADECKÝ HOLÝŠOV ekonomika
443 Ladislav VLK DÝŠINA ekonomika
444 Jiří HRABEC DIVÁKY ekonomika
445 Marie SZAKÁCSOVÁ PLZEŇ - LITICE ekonomika, stavebnictví, projektování
446 Václav ŠIMICE PLZEŇ ekonomika, ekonomika
447 Václav KROFT ROKYCANY ekonomika, stavebnictví, ekonomika
448 Irena METZOVÁ OPAVA ekonomika
449 Petra LOCHSCHMIDTOVÁ CHODOV ekonomika
450 Ján ŠIDLO BRUNTÁL
451 Radka KARBÁNOVÁ CHEB ekonomika
452 Štěpán ŠTARHA ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 16 ekonomika, stavebnictví
453 Pavel HOSMAN HEŘMANOVA HUŤ ekonomika
454 Pavel SEDLÁČEK VEJPRNICE ekonomika, stavebnictví
455 Eduard TROJÁNEK PLZEŇ ekonomika
456 Pavel PŘIDAL TŘINEC ekononmika
457 Pavel DOLEŽAL PLZEŇ ekonomika
458 Václav VLČEK KLATOVY ekonomika, stavebnictví
459 Zdeněk DURCHAN PLZEŇ ekonomika
460 Zuzana PAVLŮ KARLOVY VARY ekonomika
461 Vladislava VLČKOVÁ PLZEŇ ekonomika
462 Jiří HAVEL ČESKÁ TŘEBOVÁ
463 Václav KOLÁŘ ZRUČ - Senec ekonomika
464 Galina OŽANOVÁ KRASLICE ekonomika
465 Martin POLEPIL KARLOVY VARY ekonomika, stavebnictví
466 Jan HABRDA KOZLANY 46
467 Vojtěch SLAVÍK Kroměříž ekonomika, ekonomika, stavebnictví
468 David ZVEJŠKA ŠENOV ekonomika
469 Zdeněk DUFEK BRNI ekonomika, ekonomika, ekonomika
470 David DVOŘÁK HOSTIVICE ekonomika
471 Richard MOTYČKA PRAHA ekonomika, stavebnictví
472 Stanislav PLEŠMÍD PLZEŇ ekonomika
473 Jaroslav CHOVANEC BRN0 ekonomika, stavebnictví
474 Pavel SUCHÁNEK SLAVIČÍN ekonomika
475 Vladimír ERBEN PROSTĚJOV ekonomika, školství a kultura
476 Rostislav DRNOVSKÝ OTASLAVICE 2 ekonomika
477 Vladimír VASKA PLZEŇ ekonomika
478 Jan RYŠAVÝ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ ekonomika, stavebnictví
479 Petr TON NERATOVICE
480 Lenka DITTRICHOVÁ KONICE ekonomika, stavebnictví
481 Pavel PEJCHAL BRNO stavebictví
482 Pavel CALTA PLZEŇ ekonomika
483 Jiří PIVRNEC FRANTIŠKOVY LÁZNĚ ekonomika, stavebnictví
484 Jaroslav JEŽEK PLZEŇ ekonomika
485 Vlastimil NOVÝ KAMENNÝ ÚJEZD 256 ekonomika
486 Michal ROHAN BRNO ekonomika, ekonomika
487 Jan ZÁMEČNÍK BRNO ekonomika, stavebnictví
488 Pavla WOLFOVÁ DOMAŽLICE ekonomika
489 Maria DOSTÁLOVÁ HODONÍN ekonomika, stavebnictví
490 Petr ŠKOCH PROSTĚJOV ekonomika
491 Roman STANĚK BRNO ekonomika, stavebnictví
492 Dušan OPATŘIL HOLASOVICE - LODĚNICE 121 doprava, ekonomika, strojírenství
493 Václav VRÁŽEL OLOMOUC ekonomika, stavebnictví
494 Jiří LYSÁK BRNO ekonomika, ekonomika
495 Libor BUČEK STARÉ MĚSTO ekonomika, ekonomika
496 Michal SPOUSTA PRAHA - Vinohrady ekonomika, stavebnictví
497 Stanislav MACH PRAHA 1
498 Mirija FRANCOUZ PŘEŠTICE ekonomika, stavebnictví
499 Petr ŠPERER KARLOVY VARY ekonomika, ekonomika
500 Kristýna BÁRTLOVÁ JESENEC 75
— 515 records on 2 pages